Evde Balon Paketleme İşi

Bütün özel günlerimizi renklendiren ve çocukların en sevdiği şey olan balonlar.Birbirinden değişik desenlere ve renklere sahip olan balonlar.. Bir gün size ek gelir kapısı olacağı aklınıza gelir miydi? Benim şahsen gelmezdi Çünkü sadece satın aldığımız balonların paketleme işini kimin yaptığını bile düşünmek aklıma asla ve asla gelmezdi.


Evinizde çeşitli işler yaparak  para kazanabileceğinizi ve ek gelir elde edebileceğinizi biliyor musunuz? Paketleme, Montaj gibi çeşitli işler sayesinde evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Balonları günlük hayatta nerelerde kullanırız? Sadece doğum günlerinde mi ? Yada biraz daha açmak isterim konuyu. Özel günlerin haricinde balon satın alır mısınız? Genellikle sevgili olanlar çocuk sahibi olanlar durduk yere uçan balon satın alabilirler, ama gelelim ben tek başıma dışarıda gezerken yanımdan bir baloncu geçse aa balon alıyım demem. O yüzden sadece organizasyon gibi işlerde daha ağırlıklı kullanılan balonların her renk ve çeşidi mevcuttur.
Sosyal medya aslında hem çok güzel hemde çok kıskanılan bir yerdir. Birbirlerimiz de görüp aa bende yapmam lazım bugün özel bir gün kutlayıp sosyal medya hesabıma güzel resimler atmam gerekiyor. Cümlesini kuran yüz milyonlarca sosyal medya kullanıcı vardır. Bu yüzden Özel günler eskisi gibi kendi arasında veya ufak bir kutlama tarzında yapılmamaktadır. Burada organizasyonlara iş daha çok yüklenmektedir. Evlilik teklifleri, doğum günü, nişan, sevgililer günü, yıl dönümü gibi bir çok özel gün vardır. Genellikle organizasyon kelimesi kullanıldığında aklınıza ilk gelen süsleme malzemesi balondur. hem şık hemde dolu durduğu için genellikle balon tercih edilmektedir. Gelelim size düşen iş kısmına.
Dediğim gibi balonların oldukça fazla rengi ve desenleri mevcuttur. Bunları ayırması ve düzenli şekilde paketlemesini yapmak insan gücü gerektirmektedir. Aynı renk ve desende olan balonları aynı paketlerin içine kapatıp paketleme kısmını bitirmeniz istenmektedir.
Süsleme ve Parti malzemeleri sadece organizasyonlar tarafından satın alınmamaktadır. Normal vatandaşlarda parti malzemeleri satan dükkanlardan satın alarak yapmak istedikleri organizasyonlarda kullanmaktadırlar. Yazımdan da anlayacağınız üzere evde yapabileceğiniz çok eğlenceli bir iş imkanı sizleri beklemektedir. Eğer siz de Evde Balon Paketleme işi  ile ek gelir elde etmek gibi düşünceniz var ise çok geç kalmayın derim .

5 yorum:

 1. Nasil baslicaz yapmak istiyorum

  YanıtlaSil
 2. Nasıl başvuru yapıyoruz izmirde yaşıyorum

  YanıtlaSil
 3. Nasıl başvuru yapalım Bilgilendirirmisiniz

  YanıtlaSil
 4. Bende yapmak istiyorum nasıl başvuracaz

  YanıtlaSil
 5. ben yapmak istiyorum nasıl iletişim kuracağız

  YanıtlaSil