Evde Kürdan Paketleme İşi

Ev hanımları veya çalışan hanımlar için rahatlıkla yapılabilecek bir ek gelir işi olan Evde Kürdan Paketleme işi  ile para kazanmak artık çok kolay. Evinizde Konforlu ve Saat derdi olmadan para kazanmak muhteşem değil mi? Sizde bu ev hanımlarının ek iş serüvenlerine katılmak ve kendinize deneyim elde etmek istiyorsanız yazımı okumaya devam edin derim.Bu kürdan nedir? Kim icat etti değil mi kürdanı.. 
Sadece yemek artıklarını temizlemek için kullanıldığı bilenen ama daha bir çok alanda bize yardımcı olan küçük sopacıklar dır kendileri. Kürdan çıranın en ufak parçalarıdır. Uçları sivri olması ile rahatlıkla bir şeyleri delmeye  diş arası gibi ince ve dar alanlara rahatlıkla girmektedir. Kürdanları günlük hayatta nerelerde kullanılır?Kürdan ile misafirlerimize yaptığımız kanepeleri servis edebiliriz. Bir nevi çatal görevini gören kürdan sofralarımızı modernleştirme ve kolaylaştırmak için de kullanılmaktadır. Mesela ben kürdan ile kekin içini kontrol ederim. Bıçak çok geniş olduğu için keki ziyan etmektedir, Kürdan daha pratik gelmektedir.Çiçekçiler yaptığı dekor eşyalarında çelenklerde kürdan veya çöp şiş tercih etmektedirler, ama kürdan kelimesini duyduğumuzda sadece ve sadece aklımıza gelen tek şey dış temizliği için kullanılan kürdan dır.


Gelelim iş imkanımız olan Evde Kürdan Paketleme işi   hakkında daha fazla detaya değil mi ? Mesela Evde Kürdan Paketleme işi ni kimler kimlere sağlamaktadır. Kimler bu iş imkanına sahip olabilir Evde Kürdan Paketleme işi  hangi iller için geçerlidir? Sorularımız hazırsa şimdi sıra cevaplarda…
Küçük çaplı firmalar ev hanımlarına destek vermek için evde ek iş adı altında sağlamaktadır. Evde ek iş aslında issiz olan kişiler için sadece değil evde canı sıkılan hatta hobi tarzı işler arayan kişilerin daha çok tercih ettiği fırsatlardır. Bir takım paketleme işlerini paraya çevrilmesine evde ek iş denmektedir. Genellikle Evde Kürdan Paketleme işi   yapacak olan kişiler büyük şehirlerden seçilmektedir. İstanbul, Ankara , Antalya, İzmir, Gaziantep, Trabzon, Konya, Şanlıurfa, Mersin,Adana ve bursa gibi illerde iş olanağı bulmak daha kolaydır. Genellikle firmalar o illerde bulunduğu için yakınlarındaki kişilere gönderim sağlamaktadırlar.
Genellikle marketten aldığınız eviniz için olan kürdan paketinin içinde 50 tane kürdan bulunmaktadır. Restaurantların ve otellerin aldığı kürdan paketlerinin içerisinde 100, 250 veya 500 adet bulunmaktadır. Bu kürdanların kimisi şeffaf poşet içinde kimisi ise değildir. Firma size iki farklı tip kürdan göndermektedir.Bunların yanında yapılacaklar listesi de yer almaktadır. Listeye uyarak evinizde işinizi tamamlayarak firmanın vaat ettiği ücreti alabilirsiniz. Bir çok kişi evinde rahat rahat çayını yudumlarken para kazanmaktadır. Sizde bunu yapmak istemez misiniz? Eviniz en rahat ortamınız sizin iş yeriniz olmasını ve güzel paralar kazanmak istemez miydiniz?

1 yorum: