Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Giderek trend haline gelen evde ek iş sektörü giderek artmakta ve yayılmaktadır.Her Ev hanımı artık evde ek iş sahibi olarak eşine destek olabilecek ve kendisine harçlık bile çıkartabilecektir, ama evinizden oturduğunuz yerden nasıl para kazanacaksınız? Kulağa şaka gibi geliyor ama gerçek bizde sizi bu konuda daha çok bilgi sahibi yapmak için ''Evde Nazar Boncuğu Paketleme işi'' adlı yazımızı derledik.

Nazar boncuklarını neden kullanırız? Hatta nazar boncuğu nedir neden evlerimizde kapıların üstlerinde asılıdır? Nazar boncuğu adından da anlaşıldığı gibi nazarlardan korunmak için kullanılan bir semboldür.Lakin 10 sene kadar önce nazar boncuğunun şeytanın gözü tabiri yapıştırılarak bir çok kişinin evinden atmasına hatta hayatından çıkartmasına mani olmuştur. Aslında çok masum olan nazar boncuğu yeni doğan çocuklara gelinlere hatta güzel olan kızlara takılır. Mesela eskiden annemiz Kıyafetimizin görünen yerine bir tane nazar boncuğu takardı. Ne yazık ki evlerde olmasa bile bazı illerimizde gelenek haline getirilen şans getireceğine inanılan Nazar Ağaçları yapılmıştır. İnsanlar o illere giderek Nazar ağaçlarına nazar boncuğu takarlar ve günün birinde bu dilekleri kabul olacağına inanırlar. Ne kadar masum bile olsa bu Turizm bir çok şehirden kişileri iline çekmeyi sağlamaktadır. Şimdi gelelim biz bu nazar boncuğundan nasıl para kazanacağız sorusunu cevaplamaya.Ek iş veren firmaları araştıralım ufaktan..
 
Evet kendisini hala kullandığım ve Nazardan koruduğuna inandığım nazar boncuğunun işi Sizin evinizde gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz bir iş imkanıdır. Ufak ufak gönderilen nazar boncuklarını çengelli iğnelere geçirecek veya büyük nazar boncuklarını Şeffaf paketlere paketleyeceksinizdir. Kısacası Firma size Nazar boncuğunun hangi işini gönderecekse sizde onu evinizde yapacak ve para kazanacaksınız.
Her kadın başka bir kadına yardım etmeyi erkeklerden daha çok ister. Bu yüzden evinizde sahip olduğunuz evde ek iş imkanını arkadaşlarınız komşularınız ile paylaşarak onlarında sizin gibi ek gelir elde etmesine yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın Hayat Paylaştıkça güzeldir. Hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder