Facebooktan Para Kazanma İşi

Merhaba arkadaşlar, bir çok kişi iş arıyorken sizlere sıra gelmiyorsa alternatif fikirlerle sizlere İnternet üzerindeki en ama en iyi bilgileri bizzat ben vermek istedim, Facebooktan Para kazanmak kulağa ne kadar hoş geliyor olsa bile getirisi çok ama çok daha hoş gelecektir bu getirile %100 birebir rakamlardır sizin ticaret kabiliyetinize göre şekillerenebilmektedir. Bunun için Evde ek iş ilan sitesi olarak sizlere desteği birebir sağlayacağız hatta şu anda bir GRUP’u ya da Sayfası bile olan varsa bize yorumlardan ulaşabilirler.Facebooktan Para kazanmak epey arttı peki bu durumu neye borçluyuz. Sizlere bu konu hakkında bilgiler sunarken henüz bu işe girişmemiş kullanıcılar şimdiden yazacaklarımı kayıt etmek için bir kalem ve kağıt bulundursunlar. 
Söyleyeceklerimi ve nasıl böyle paralar kazanacağınızı bir bir yazacağım, bir kaç arkadaşımın ve kendi birikimlerimizide sunmak istiyorum.

Facebooktan Para kazanmak

3-5 yıl öncesine kadar bunların yeni yeni türemesi ile o zamanlardan beri yayın yapan facebook sayfaları vardır bunlara ek olarak Grupları’da elbette bulunmakta fakat ağırlık olarak sayfalar bir sayfa geliştiriken yeniliklere popülerliğe özen gösterirseniz eğer artı olarak hanenize 1 puan yazabilirsiniz. Ama Türkiye’deyiz eski bile olabilir pastayı nasıl yaptığınız önemli değildir,önemli olan pastayı nasıl satacağımızdır.Bizde burada yapmayı değil satmayı öğreneceğiz.Bir sayfa tasarlarken uymanız gereken kurallar Güncel yenilikçi ya da bilgi veren sayfalar olması lazım bunlara ek olarak “Aşk sözleri, Sokak şiirleri” gibi alt elementlerede bu stratejileri uygulayabilirsiniz. Sayfanızı yaymak için yapmanız gerekenler ilginç komik bulduğunuz resimleri veya video gibi görsel öğeleri diğer gruplarda paylaşabilir ve destek olmak için sayfamızı lütfen beğenin gibi yazılar ekleyebilirsiniz.
Facebooktan Para kazanmak isteyenler için %100 gerçek istatistikler ve bilgiler sitemizde..
Facebook Sayfa Satışı ile Para Kazanmak
Öncelikle bu işten para kazanmak için 100 bin aboneye yaklaşmanız gerekmektedir (bizim bir sayfamız 260 binlerde) haftalık olarak reklam alışı şu şekilde olacaktır örneğin 100 bin aboneli bir sayfanız var orada reklam işleri için ulaşmaları gereken bir mail adresi gibi küçük bir şey ekleyebilirsiniz,haftalık olarak 100 bin kişilik bir sayfada reklam gösterimi 1 reklam başına 100 TL gibi bir tutardır reklam veren bularak bunu 400 TL ye bile çıkarabilirsiniz ama arada yinede kendi sayfanızın iyiliği için paylaşımları kesmemeniz gerekmektedir.
Arkadaşlarımdan biraz bahsetmek istiyorum son zamanlarda bir arkadaşıma haber sitesinin birinde paylaşılan viral görseller var onlardan birini alıp paylaşmak ve DEVAMI İÇİN TIKLAYIN yazarak haftada sadece o siteden 500 TL kazanç elde ediyor bu sayfanın abone sayısı 1.000.000 bunu 3 kişi ile çalıştığını ve insanlara çaktırmadan reklam yapmayı bildiği için haftalık kazancı 1.500 TL oluyor aylık olarak hesaplayacak olursak eğer bu mebla 6.000 TL bu arkadaşım istese 10.000 TL bile kazanabilir ama gerek yok diye düşündüğü ve kazancının kendine yettiğini bildiği için hiç zorlamıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder