Evde Boncuk Paketleme İşi

Evlere ek iş veren firmalardan bir tanesi olan Evde Boncuk Paketleme İşi ile ek gelir elde etmeniz artık daha kolaydır. Peki neden böyle diyorum diyorsunuz? Evden oturduğunuz yerden para verecek bir iş var mıdır? Günlük 8 saat ve katları çalıştığınız iş imkanlarında oldukça fazla bir efor ve zaman harcamanız gereklidir. Evde ek iş imkanlarında bu yoktur. Evinizde kahvenizi yada çayınızı yudumlarken bir yandan da ek işinizi yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Firmanın sizin evinize sağladığı iş imkanı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin hanımlar.

Firmaların sağladığı boncuk paketleme işi fabrikanın yakınında yer alan il ve ilçelere verilmektedir. Kendi adresinizin fabrikaya yakın olup olmadığını nasıl anlarım diyorsanız bunun için fabrika ile görüşme sağlamanız gereklidir. Yada fabrikaya yaptığınız evde ek iş başvurusunda fabrika size iş hakkında olumlu olumsuz dönüş sağlarken olumsuzun nedenleri de sizlere iletmektedir.

Evde Boncuk Paketleme işi Veren Firmalar 

Evinize alacağınız iş imkanı için gerekli olacak bütün ekipman ve malzemeleri firmalar sizin adresinize gönderimini üstlenecektir. Evde Boncuk Paketleme işi veren firmalar sizlerden günlük 400 adet boncuk paketi çıkartmanızı istemektedir. Ortalama 1 hafta sürede toplam 2800 adet paketlenmiş boncuk elde etmeniz zorunludur. Her boncuk paketinin içerisinde 50 adet olacak şekilde aynı renk grubundan olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Her renk grubu ve desen grubuna göre paketlenmiş boncukların teslimatından sonra firmanın vereceği ücreti alabileceksiniz.

Neden artık evde ek iş imkanları daha çok tercih edilmektedir diye sorular alıyoruz. Günlük 8 saat çalışarak asgari ücret alıyoruz.Evde ek iş imkanları da evde oturduğunuz yerden çalışarak asgari ücrete yakın ücretler vermektedir. Bu yüzden dışarı da iş bulamayan veya işi olmasına rağmen para geliri giderini karşılamayan vatandaşlar daha çok tercih etmektedirler.

Her geçen gün giderek büyüyen evde ek iş piyasası bir çok dar gelirli vatandaşa gelir kapısı olmaya devam etmektedir.

2 yorum:

  1. Boncuk paketleme işi almak istiyorum izmirde yaşıyorum nasıl başvuru yapacağım

    YanıtlaSil
  2. evde paketleme işi almak istiyorum nasil basvurabilirim

    YanıtlaSil