Evde Uçurtma Yaparak Para Kazanma İşi

Evde Uçurtma Yapımı İle Ek Gelir 


Elde Etmek mümkün mü?


Yedi den yetmişe herkesin sevdiği uçurtmaların yapımı da oldukça kolay ve zevklidir. Bir çok aile kendi çocuklarına uçurtma satın almak yerine kendileri yapmaktadırlar.Böylelikle çocukları ile hem aktivite yapmış oluyorlar hemde masraftan kaçınıyorlardır. Peki bu uçurtma nasıl yapılıyor ?

Evde Uçurtma Yapımı

Evinizde uçurtma tasarlamak için gerekli olan malzemeler şunlardır;
  • Çıta
  • Kaplama malzemesi ( poşet, Kitap Jelatini , Karton olabilir)
  • Ufak çiviler
  • Pamuklu iplik
  • İpin sonu için küçük bir ahşap
  • Uçurtma için naylon ip
Yukarıdaki malzemeleriniz olduktan sonra evinizde uçurtma yapması oldukça kolay bir hal alacaktır. Öncelikle aynı boy olan çıtalardan altıgen elde edeceksiniz. yaptığınız altıgenin her ucundan pamuklu ipi geçirip iyice dolayın en son ipi aşağı doğru bırakın ve uçurtma ipi olan naylon ipe bağlayın. Uçurtmanın genleşmesi ve havada rahat uçması için olan naylon kaplama malzemelerini de çivi yardımı ile altıgenimize çakalım.

Uçurtmamız hazır! Artık uçurmanızı rüzgarlı havalar da piknikler de dışarı çıkartarak uçurabilirsiniz. Uçurtma yapımını da öğrendiğinize göre Evde Uçurtma Yapımı İle Ek Gelir Elde Etmek için neler yapmanız gerektiği hakkında konuşmaya ne dersiniz?


Ambalajlı uçurtma satımı yapan firmalar her bir uçurtmanın yapımı için insan gücüne ihtiyaç duymaktadır. Firma kendi bünyesinde çalıştırdığı insan sayısı yetersiz geldiği için ek işe ihtiyacı olan vatandaşlara iş olanağı olarak uçurtma yapımı işi vermektedir. Uçurtma başına ücret veren firmalar bir çok vatandaşa ek gelir kapısı olmaktadır.
Şimdi evden para kazanma zamanı hanımlar! Evinizde oturduğunuz yerden uçurtma tasarlayarak para kazanacaksınız.
Sizde evinizden ek gelir elde etmek ve bütçenizi yükseltmek için Evde Uçurtma Yapımı İle ek gelir elde edebilirsiniz. Başvurunuzu firmaya direk olarak yaparak evinize işinizi alma şansı elde edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder